Home PRODUCTS D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Back to products
Placeholder
Cisco SG300-28PP-K9-UK 28 PORT GIGABIT POE + MANAGED Switch MVR 13,284.00
D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
MVR 6,507.51
Out of stock
Add to wishlist
10 People watching this product now!
SKU: 19 Category: PRODUCTS
Share:
  • Description
Description
[Ports 1-12 support 802.3at Power over Ethernet (PoE)] PoE simplifies deployments for IP cameras, VoIP phones and Wireless Access Points – 802.3at supports power hungry devices up to 30W per port
Advanced security features include Static MAC, Storm Control, and IGMP Snooping
Related products
Quick view
Add to wishlist
Mini Portable Stereo Speaker Borofone BP4 Bluetooth V5.0 Wireless Speaker
In stock
MVR 203.77
Add to cart
SKU: 4949
Quick view
USB Numeric Slim Keypad
In stock
Add to cart
SKU: 3575
Logitech M186 2.4G Wireless Mouse with Ergonomic 1000dpi Nano Receiver Mice
Out of stock
Read more
Shivox 550W Power Supply for Desktop