Home PRODUCTS D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Back to products
Placeholder
Cisco SG300-28PP-K9-UK 28 PORT GIGABIT POE + MANAGED Switch MVR 13,284.00
D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
MVR 6,507.51
Out of stock
Add to wishlist
17 People watching this product now!
SKU: 19 Category: PRODUCTS
Share:
  • Description
Description
[Ports 1-12 support 802.3at Power over Ethernet (PoE)] PoE simplifies deployments for IP cameras, VoIP phones and Wireless Access Points – 802.3at supports power hungry devices up to 30W per port
Advanced security features include Static MAC, Storm Control, and IGMP Snooping
Related products
Quick view
Add to wishlist
HDMI TO VGA Adapter
Out of stock
MVR 152.83
Read more
SKU: 2154
Quick view
D-Link DIR-629 450Mbps Wireless Router
Read more
SKU: 77
TINYTECH CPU Casing FAN RGB 12CM
In stock
Add to cart
SKU: 5165
Intex Accopia Dual Fan Switching Mode Power Supply 600Watt IT-30F2
In stock
Add to cart
D-LINK W/L-N 150 PCI Adapter DWA-525
USB Clock Fan
DELL MS116-BK USB Mouse
SKU: 547
Shivox 550W Power Supply for Desktop