Home PRODUCTS Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
Back to products
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
MVR 16,098.11
Out of stock
Add to wishlist
20 People watching this product now!
Description
24x Gigabit LAN ports
2x SFP ports
Each port can be set separately
Compatible with 802.3at (30W) and 802.3 af (15.4W)
24V passive PoE support
Web interface configuration
VLAN support
Power budget of 500 Watt
Metal housing, rackmountable
Related products
Placeholder
Quick view
Add to wishlist
SanDisk (32GB) Cruzer Blade USB Flash Drive – SDCZ50-032G-B35
Out of stock
MVR 168.11
Read more
SKU: 918
Quick view
HP Gaming Mouse M100
Read more
SKU: 5370
USB Clock Fan
In stock
Add to cart
SKU: 3147
Type C Gigabit (10/100/1000Mbps) Ethernet Adapter
In stock
Add to cart
Shivox 550W Power Supply for Desktop