Home PRODUCTS Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
Back to products
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
MVR 16,098.11
Out of stock
Add to wishlist
13 People watching this product now!
Description
24x Gigabit LAN ports
2x SFP ports
Each port can be set separately
Compatible with 802.3at (30W) and 802.3 af (15.4W)
24V passive PoE support
Web interface configuration
VLAN support
Power budget of 500 Watt
Metal housing, rackmountable
Related products
Placeholder
Quick view
Add to wishlist
HDMI TO VGA Adapter
Out of stock
MVR 152.83
Read more
SKU: 2154
Quick view
D-Link DIR-629 450Mbps Wireless Router
Read more
SKU: 77
Oker Gaming Mousepad PA-201
In stock
Add to cart
SKU: 3556
D-Link DGS-1016D 16port Gigabit Switch / Network Switch
In stock
Add to cart
SKU: 7
LINKSYS EA7500 MAX-STREAM AC1900 MU-MIMO GIGABIT ROUTER
SKU: 75
Shivox 550W Power Supply for Desktop