Home PRODUCTS Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
Back to products
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
MVR 16,098.11
Out of stock
Add to wishlist
13 People watching this product now!
Description
24x Gigabit LAN ports
2x SFP ports
Each port can be set separately
Compatible with 802.3at (30W) and 802.3 af (15.4W)
24V passive PoE support
Web interface configuration
VLAN support
Power budget of 500 Watt
Metal housing, rackmountable
Related products
Placeholder
Quick view
Add to wishlist
USB Numeric Slim Keypad
In stock
MVR 64.80
Add to cart
SKU: 3575
Quick view
Transcend TS8XDVDS-K 8x Portable CD/DVD Writer
Out of stock
Read more
SKU: 5298
USB Clock Fan
In stock
Add to cart
Hoco USB Webcam DI01 HD 1080P
Read more
HDMI TO VGA Adapter
Type C Gigabit (10/100/1000Mbps) Ethernet Adapter
Shivox 550W Power Supply for Desktop