Home PRODUCTS Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
Back to products
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Ubiquiti UniFi 24 Ports Managed Switch US-24-500W
MVR 16,098.11
Out of stock
Add to wishlist
10 People watching this product now!
Description
24x Gigabit LAN ports
2x SFP ports
Each port can be set separately
Compatible with 802.3at (30W) and 802.3 af (15.4W)
24V passive PoE support