Home PRODUCTS D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Back to products
Placeholder
Cisco SG300-28PP-K9-UK 28 PORT GIGABIT POE + MANAGED Switch MVR 13,284.00
D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
MVR 6,507.51
Out of stock
Add to wishlist
19 People watching this product now!
SKU: 19 Category: PRODUCTS
Share:
  • Description
Description
[Ports 1-12 support 802.3at Power over Ethernet (PoE)] PoE simplifies deployments for IP cameras, VoIP phones and Wireless Access Points – 802.3at supports power hungry devices up to 30W per port
Advanced security features include Static MAC, Storm Control, and IGMP Snooping
Related products
Quick view
Add to wishlist
TP-LINK TL-SG1008P Network switch 8 ports 1 Gbps PoE
In stock
MVR 2,100.60
Add to cart
SKU: 14
Quick view
Dual-Modular Crimping Tool HT-500
In stock
Add to cart
SKU: 3165
D-Link DGE-528T Network Interface Card
SKU: 1078
Normal Mouse Pad Black Small (8.3″ x 6.2″)
HP Gaming Mouse M100
Out of stock
Read more
LINKSYS EA7500 MAX-STREAM AC1900 MU-MIMO GIGABIT ROUTER
SKU: 75
Shivox 550W Power Supply for Desktop