Home PRODUCTS D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Back to products
Placeholder
Cisco SG300-28PP-K9-UK 28 PORT GIGABIT POE + MANAGED Switch MVR 13,284.00
D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
MVR 6,507.51
Out of stock
Add to wishlist
15 People watching this product now!
SKU: 19 Category: PRODUCTS
Share:
  • Description
Description
[Ports 1-12 support 802.3at Power over Ethernet (PoE)] PoE simplifies deployments for IP cameras, VoIP phones and Wireless Access Points – 802.3at supports power hungry devices up to 30W per port
Advanced security features include Static MAC, Storm Control, and IGMP Snooping
Related products
Quick view
Add to wishlist
TP-LINK TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter
In stock
MVR 410.40
Add to cart
SKU: 110
Quick view
SanDisk (32GB) Cruzer Blade USB Flash Drive – SDCZ50-032G-B35
Out of stock
Read more
SKU: 918
HDMI TO VGA Adapter
Read more
SKU: 2154
Hoco USB Webcam DI01 HD 1080P
SKU: 5540
Shivox 550W Power Supply for Desktop