Home PRODUCTS D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
Placeholder
Lenovo V14-IIL-GSMJ Laptop Intel Core i3-1005G1 1.2GHz,4GB DDR4 Ram,1TB ,14.0" FHD TN Screen MVR 6,500.00
Back to products
Placeholder
Cisco SG300-28PP-K9-UK 28 PORT GIGABIT POE + MANAGED Switch MVR 13,284.00
D-Link Ethernet Switch, 24 Port Easy Smart Managed Gigabit Switch w/ 12 PoE+ Ports 100W PoE Budget Layer 2 Internet Network (DGS-1100-24PV2)
MVR 6,507.51
Out of stock
Add to wishlist
15 People watching this product now!
SKU: 19 Category: PRODUCTS
Share:
  • Description
Description
[Ports 1-12 support 802.3at Power over Ethernet (PoE)] PoE simplifies deployments for IP cameras, VoIP phones and Wireless Access Points – 802.3at supports power hungry devices up to 30W per port
Advanced security features include Static MAC, Storm Control, and IGMP Snooping
Related products
Quick view
Add to wishlist
Sensonic Optical Mouse M18
Out of stock
MVR 101.89
Read more
SKU: 5100
Quick view
Logitech M186 2.4G Wireless Mouse with Ergonomic 1000dpi Nano Receiver Mice
Read more
SKU: 5360
D-Link DGS-1016D 16port Gigabit Switch / Network Switch
In stock
Add to cart
SKU: 7
D-Link DIR-629 450Mbps Wireless Router
SKU: 77
HP Gaming Mouse M100
LINKSYS EA7500 MAX-STREAM AC1900 MU-MIMO GIGABIT ROUTER
In stock
Add to cart
SKU: 75
TP-LINK TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter
SKU: 110
Shivox 550W Power Supply for Desktop