Home PRODUCTS TwinMOS PC4 19200S 4GB DDR4 2400MHz 512×8 8IC CL17.0 SO-DIMM (1.2V) – MDD44GB2400N
Placeholder
TwinMOS 128GB 2.5" SATAIII Hyper SSD (580Mb-550Mb/s) TLC 3DNAND GOLD - TM128GH2U MVR 555.28
Back to products
Placeholder
TwinMOS PC3 12800U 8GB DDR3 1600 MHz 512x8 16IC CL11.0 U-DIMM (1.5V) - MDD38GB1600D MVR 820.00
TwinMOS PC4 19200S 4GB DDR4 2400MHz 512×8 8IC CL17.0 SO-DIMM (1.2V) – MDD44GB2400N
MVR 560.38
Out of stock
Add to wishlist
13 People watching this product now!
Description
Related products
Quick view
Add to wishlist
Shivox 550W Power Supply for Desktop